Про нас


IMPools Group

Компанія «Impools Group» почала своє існування у 2015 році. Вона була створена з ініціативи команди фахівців, котрі вирішили запропонувати українському споживачеві інноваційні рішення з поліпропілену за новими технологіями. На сьогодні ми пропонуємо Вам- наші наступні напрямки.

Скористайтеся одним з найбільших в Європі інтернет-магазином www.IMpools.com.ua . Тут ви знайдете все, що стосується басейнів, обладнання, хімії для басейнів, аксесуарів, очищення води, очисних споруд, прудів, ставків, фонтанів, саун, та більше 10 000 позицій товарів на цю тематику.

IMpools - рішення з поліпропілену, для покращення життя. Басейни ІМПулс - це не тільки красиво, але і якісно, практично та доступно. На новітньому європейському обладнанні ми можемо виготовляти ексклюзивні басейни, басейни інфініті, переливні та скімерні басейни. Колір, форма, дизайн - індивідуальний підхід до кожного клієнта та кожного басейна.

Технічні та експлуатаційні параметри цього матеріалу дозволяють йому успішно конкурувати з різними іншими типами басейнів. Також у нас ви можете замовити виготовлення басейну з:

 - басейн з мозаїки

 - басейн з лайнеру (плівки)

 - басейн з керамокомпозиту та композитний

 - басейн залізобетонний з оздобленням плитки чи каменю.

 - ємності для сауни

 - джакузі різних модифікацій.


Спорудження басейну – це індивідуальний проект, для реалізації якого наші фахівці шукають актуальні рішення. Нашим клієнтам ми пропонуємо ряд додаткових сервісів. Басейни ми оснащуємо необхідним обладнанням: насосами, фільтрами, системами освітлення та обігріву та іншим обладнанням за бажанням замовника. Також ми пропонуємо різні типи накриття для басейнів; павільйони, батутні накриття, солярна плівка, розсувні ролети та інше. www.IMpools.ua


Poolsar - хімія для басейнів.

Пулсар - наш власний бренд хімії, який розроблений на досвіді наших сервісних бригад, та власних досліджень. Хімія для басейнів poolsar, краще за всіх підходить для поліпропіленових басейнів IMpools. Це забезпечить вам якісне очищення води, та збереже ваш басейн від вигоряння та інших реакцій які можуть пошкодити колір басейну. www.poolsar.ua Зробіть басейн улюбленим місцем сімейного відпочинку і прийому гостей! Крім бажаної прохолоди в спекотні літні дні - басейн може подарувати набагато більше приємних емоцій.


PERFECTOR

Хочемо окремо виділити наш підрозділ по очисних спорудах, сепараторах, ємностях та іншим спеціалізованим різновидам продукції. Наші спеціалісти постійно працюють над удосконаленням технологій, які ми пропонуємо нашим клієнтам.

Всі наші вироби мають; сертифікати якості, декларацію відповідності, санітарно-епідеміологічні висновки та іншу дозвільну документацію та документацію яка підтверджує якість продукції.

Наша компанія пропонує величезний вибір виробів з поліпропілену різного технічного призначення, а саме:

 - автономні каналізації (біо очисні споруди)

 - жироуловлювачі

 - нафтоуловлювачі

 - піскоуловлювачі

 - ємності для зберігання різних речовин у тому числі харчових

 - ємності для вогнегасних речовин

 - ємності для розведення та вирощування риби та ракоподібних

 - ємності для автоматичного поливу

 - ємності для хімічних речовин та добрив

Будь-які інші види ємностей, які виготовляємо за індивідуальним можна замовити на сайті www.perfector.ua

З’ясуйте просто зараз, що ми запропонуємо вам!