Очистка стічних вод

код: PER-1071
PERFECTOR Жироуловлювач BIO-H 1л/с D-0,81_H-1,20 метра PERFECTOR Жироуловлювач BIO-H 1л/с D-0,81_H-1,20 метра
код: PER-1834
PERFECTOR Жироуловлювач BIO-H 1,5л/с D-1,00_H-1,20 метер PERFECTOR Жироуловлювач BIO-H 1,5л/с D-1,00_H-1,20 метер
код: PER-1068
PERFECTOR Жироуловлювач BIO-H 2л/с D-1,18_H-1,20 метер PERFECTOR Жироуловлювач BIO-H 2л/с D-1,18_H-1,20 метер
код: PER-0947
PERFECTOR Жироуловлювач BIO-H 2,5л/с D-1,20_H-1,50 метра PERFECTOR Жироуловлювач BIO-H 2,5л/с D-1,20_H-1,50 метра
код: PER-2645
PERFECTOR Жироуловлювач BIO-H 3л/с D-1,39_H-1,50 метра PERFECTOR Жироуловлювач BIO-H 3л/с D-1,39_H-1,50 метра

Очистка стічних вод

Сучасні системи очистки стічних вод - це інноваційні установки, призначені для якісної утилізації побутових каналізаційних відходів з комфортом і безпекою для людини і оточуючого середовища. Майже всі вони мають біологічний принцип роботи: в установці знаходяться аеробні бактерії, які розщеплюють відходи на твердий осад та воду.

Даний спосіб очистки стічних вод сьогодні є найбільш екологічним, ефективним та доступним. Завдяки бактеріям поступаюча рідина швидко переробляється - чиста, безпечна вода виходить в грунт, а твердий осад, який становить близько 10-20% від загального об'єму стоків, залишається в септику. Тож і чистити його доведеться значно рідше, ніж звичайну відстойну яму, наприклад.

Системи стічних вод складаються з різноманітного обладнання, яке ви знайдете в нашому каталозі. Воно має різне призначення для комплексної, максимально повної утилізації відходів та їх знезараження від шкідливих хімічних речовин, які містять миючі засоби та препарати, що додають у воду в басейн.

 

Асортимент установок для очистки стічних вод

 

Автономні каналізації

Ці системи використовують європейську запатентовану технологію біологічної фільтрації стоків. Окрім ефективного очищення каналізаційних відходів, великою перевагою даного обладнання є те, що знезаражену, екологічно чисту воду можна використовувати на потреби господарства, а саме: для поливу городини, миття машини, тротуарів тощо. Якщо купити автономну каналізацію, ви будете повністю незалежні від централізованої каналізації, зможете максимально утилізувати побутові відходи та позбавитеся неприємного запаху, який властивий звичайній вигрібній ямі.

 

Жироуловлювачі

Органічний жир - продукт харчування бактерій. Проте не завжди в нашій їжі міститься органічний жир, який нерідко замінюється синтетичними добавками, які осідають на стінах каналізації, призводячи до її закупорення. Жировловлювачі призначені для попередньої очистки стоків і необхідні в системі каналізації приватних будинків, кафе, ресторанів.

 

Нафтоуловлювачі

Дані установки мають аналогічне призначення, тільки відокремлюють від стоків нафтопродукти. Розташовуються нафтоуловлювачі на виході каналізаційного трубопроводу та між його входом в септик або устаткування фільтрації води чи автономну каналізацію. Застосовується принцип відстоювання - жир і нафтопродукти утворюють плівку на поверхні в резервуарі, а очищена маса поступає в каналізацію.

 

Піскоуловлювачі

З назви даного обладнання вже можна зробити висновок, що воно призначене для відокремлення піску та органічних частин більшої фракції. Пісковловлювачі актуальні для піщаних басейнів, дренажних систем та також побутових каналізаційних систем, які швидко виходять із строю через швидке і надмірне накопичення мінерального осаду.

 

Септики

На відміну від вигрібної ями, септик - це повністю герметична ємність, з якої в повітря не розповсюджується неприємний запах.  Тому він краще, і купити септик прагнуть всі, хто зацікавлений у швидкій та ефективній утилізації побутових стоків без шкідливого впливу на здоров'я людини та екосистему.

 

Дренажні колодязі

Застосовуються з метою осушення земельної ділянки з високим розташуванням грунтових вод задля попередження накопичення зайвої вологи біля будинку. Також дренажний колодязь є важливим елементом каналізації, в якому може збиратись як дощова вода, так і очищена вода з септику.

 

Повітродувки

Дане обладнання використовується для очищення септиків та системи каналізації, для насичення озоном водойм: прудів, озер. Дані пристрої можна застосовувати з септиками, розташованими під землею на глибині до 2.5м.

 

Аератори

Трубчасті аератори також допомагають в очистці каналізаційних трубопроводів, в системі водопідготовки з метою окислення та зниження рівню марганцю, заліза, сірководню та інших небажаних елементів у воді. Також вони можуть застосовуватись для стабілізації осаду мулу, для попередження його загнивання та багатьох інших цілей.

 

Біоактиватори

Це комплекс різних препаратів, що мають конкретну дію: введення в вигрібну яму аеробних бактерій для розщеплення жиру, активної очистки стінок септику та водопроводу, для вигрібних ям тощо. Бактерії, що живуть у септику, розмножуються самостійно, але трапляється, що вони гинуть в тому разі, якщо електричний септик не працює довгий час або в ньому не вистачає кисню. Для відновлення потрібного об'єму бактерій як раз і використовуються біоактиватори.

 

Замовляйте систему стічних вод під ключ в нашому магазині - це зручно, вигідно та доступно!

 

Яка ціна на системи очистки стічних вод?

Ціни на системи очистки стічних вод різні, проте вони значно нижче, ніж в інших магазинах, оскільки ми працюємо напряму з виробниками.

 

Доставка

Ми пропонуємо декілька способів доставки: самовивіз, транспортування популярними компаніями-перевізниками, доставка від нашої компанії по території Західної України.

 

Гарантія

Мінімальна гарантія на виріб - 12 місяців, на каналізаційне обладнання вона має довший строк, в залежності від типу устаткування. Наша компанія супроводжує гарантійне обслуговування та надає комплексну консультаційну допомогу в разі виникнення питань.

 

Переваги обладнання для очистки стічних вод IMPOOLS:

  • Виробник гарантує високу якість кожного виробу, кожної моделі, підтверджуючи їх офіційною гарантією
  • Вартість обладнання зважена - відповідає якості, тривалості експлуатації та функціональності
  • Ми зробимо все можливе, щоб ви отримали необхідні установки в короткі строки з мінімальними транспортними витратами.

 

Сучасні системи очистки стічних вод - це ваше здоров'я, комфорт і підтримка екологічних умов біля свого помешкання.

 

На сайті нашої компанії www.impools.ua ви зможете замовити все необхідне для приватної автономної каналізації. Якість товарів та обладнання висока, ціни обгрунтовані, є всі необхідні умови для вигідного оформлення замовлення. Також в широкому асортименті басейни з безліччю аксесуарів та додаткового обладнання, яке зробить літній відпочинок приємним та комфортним.

Відгуки
Олександр
16.07.2024

Щойно придбали такий виріб. Єдине, що насторожило, він був не білого, як на фото кольору а сірого. Вияснив, це ні на що не впливає, а сам виріб гарно і виглядає якісно зварений. Придбали з ПДВ, була здійснена доставка компанією. В принципі всім задоволені.

Регіональний менеджер

Закарпатська обл.
Львівська обл.
Івано-Франківська обл.
Чернівецька обл.
Тернопільська обл.

Регіональний менеджер

Волинська обл.
Рівненська обл.
Хмельницька обл.
Житомирська обл.
Вінницька обл.
Київська обл.
Черкаська обл.
Чернігівська обл.

Регіональний менеджер

Сумська обл.
Полтавська обл.
Дніпропетровська обл.
Кіровоградська обл.
Харківська обл.
Запоріжська обл.
Херсонська обл.
Миколаївська обл.
Одеська обл.