Технічне приміщення

Шукаєш де купити технічне приміщення для басейну?

Ми пропонуємо технічне приміщення з поліпропілену для обладнання басейну

Технічні приміщення це не просто зручно, тому, що не потрібно заморочуватись з будівництвом наземної споруди це і економія часу на будівництво, це і економія місця навколо басейну, яке можна використати для оздоблення прибасейнової зони.

Поліпропіленові технічні приміщення це надійно, тому, що це герметична конструкція, яка унеможливлює попадання грунтових вод у приміщення. також додатково такі приміщення можна комплектувати поплавковими чи контактними дренажними насосами на випадок, якщо станеться якесь протікання чи аварія і гідро споруді. Насос буде викачувати воду яка поступає у каналізаційну систему і унеможливить підтоплення вашого обладнання.

Монтаж технічного приміщення для басейну

Для монтажу такого приміщення на одному рівні з басейном відливається бетонна подушка на яку встановлюється конструкція, такаж навколо споруди, є потреба обмурувати блоками чи пролити бетоном, щоб верхові води та грунт не задавили корпус.

Зазвичай до такої споруди є необхідність забезпечити підведення води під тиском, каналізаційної труби, напруги 220В чи 380В в залежності від технічного завдання та заземлення.

Купуючи технічне приміщення для басейну у нас, ви можете замовити доставку в межах України та замовити обладнання для басейну і професійний монтаж обладнання в нашої компанії.

Відгуки
Білогородко Інна
24.10.2023

Дуже зручні такі технічні приміщення, бо не переживаєш на рахунок підтоплення чи гідроізоляції. На нашому басейні стоїть саме таке і дуже задоволені.

Регіональний менеджер

Закарпатська обл.
Львівська обл.
Івано-Франківська обл.
Чернівецька обл.
Тернопільська обл.

Регіональний менеджер

Волинська обл.
Рівненська обл.
Хмельницька обл.
Житомирська обл.
Вінницька обл.
Київська обл.
Черкаська обл.
Чернігівська обл.

Регіональний менеджер

Сумська обл.
Полтавська обл.
Дніпропетровська обл.
Кіровоградська обл.
Харківська обл.
Запоріжська обл.
Херсонська обл.
Миколаївська обл.
Одеська обл.