Вироби з поліпропілену на замовлення

Поліпропілен - синтетичний термо-пластичний полімер, що отримується полімеризацією пропілену. На відміну від поліетилену, поліпропілен менш щільний (щільність 0,90 г / см2, що є одним з найменших значень для всіх пластмас), більш твердий (стійкий до стирання), більш термостійкий (починає розм'якшуватися при 140°C, температура плавлення 175 ° C), майже не піддається корозійного розтріскування. Має високу чутливість до світла і кисню (чутливість знижується при введенні стабілізаторів). У порівнянні з іншими матеріалами полімери мають ряд переваг. Так, вони легше металів, мають достатню міцність, стійкі до агресивних середовищ, не піддаються корозії. Максимальна температура експлуатації поліпропілену 120-140°C.

Поліпропілен - це екологічно чистий, твердий і міцний пластик товщиною від 5 до 15 мм, що випускається в Західній Європі спеціально для виробництва басейнів. Зварена на імпортному обладнанні з листів поліпропілену, чаша повністю герметична і не вимагає ні виконання будь-яких гідроізоляційних робіт, ні застосування будь-яких гідроізоляційних матеріалів. Поліпропіленова чаша не вимагає ніякої додаткової обробки.

Таким чином, поліпропілен - це оздоблювальний, гідроізоляційний, тепло ізоляційний і конструкційний матеріал одночасно. Поліпропілен стійкий також до впливу кислот, лугів та інших хімічних інгредієнтів. Технологія різання і зварювання поліпропілену дозволяє виготовити басейни практично будь-яких форм відповідно до побажань замовника. Це можуть бути невеликі басейни або купелі, що розташовуються в цокольному поверсі котеджу, і використовуються як для купання, так і для охолодження після сауни, а також відкриті басейни середнього розміру, розташовані в саду і органічно вписані в архітектурне планування Вашої ділянки. За допомогою поліпропілену будь-яка фантазія архітектора і дизайнера може втілитися в реальний басейн химерної і оригінальної форми.

Забарвлення матеріалу об'ємне. Стійкість забарвлення не менше 20 років. На колір не впливають ні температура (як висока, так і низька), ні ультрафіолетові промені. Міцність поліпропілену і його стійкість до сезонних змін температури, характерним для українського клімату, гарантують довготривалу експлуатацію басейну, встановленого на відкритому повітрі. Басейн легко миється, його поверхня стійка до фарбувальних речовин, при змочуванні водою не стає слизькою. Департаментом Державної Санітарно-епідеміологічного Нагляду поліпропілен рекомендований для виготовлення дитячих басейнів.

Основним напрямком нашої компанії є виробництво поілпропіленових басейнів та очисних спорід з поліпропілену. Та напрацьовані техніки робити з цим метеріалом дозволяють робити з поліпропілену під замовлення вироби майже будь-яких форм та розмірів. 

Використання ЧПУ при виробництві басейнів

Порізка листового поліпропілену на фрезерному верстаті з ЧПУ дозволяють робити розкрій з високою точністю та швидкістю відповідно до креслень. Фрезерування поліпропілену забезпечує точність різки, рівний край, зменшення відходів та браку. Робимо усе для того, щоб донести максимум якості за доступною ціною!

Кожну деталь, де необхідна абсолютна точність і чіткість ми вирізаємо тільки на ЧПУ обладнанні, яке гарантує не тільки абсолютну рівність певних деталей, але і є запорукою якості майбутньої чаші басейну

 

Якщо вам потрібно зробити виріб з поліпропілену, ви можете зателефонувати нашим менеджерам на вказані в контаках номерах. Якщо в вас є готовий макет чи ескіз креслення чи фото схожого виробу , для точного прорахунку надсилайте їх або у зручні вам месенджери, або на пошту info@impools.ua

 

Виробництво ємностей на виїзді

Технологічні особливості деяких промислових підприємств вимагають використання ємностей складної конструкції, ми враховуємо всі їхні побажання та намагаємось прискорити виробництво та монтаж обладнання.

У яких випадках потрібно організувати виробництво ємностей біля замовника?

  • Габарити ємності або її конструкційні особливості не дозволяють або значно ускладнюють доставку готового виробу до споживача. Можуть виникати проблеми не лише з лінійними розмірами, деякі ємності мають багато додаткової водопровідної арматури – зростають ризики її пошкодження під час транспортування, особливо на тривалі відстані. У разі часткової розгерметизації зварних швів внаслідок надмірних механічних навантажень відхилення виявляються вже після монтажу обладнання та пусконалагоджувальних робіт. Усунення розгерметизації забере багато часу, виникають ризики виникнення аварійних ситуацій з виробництва.
  • Архітектурні особливості виробничих приміщень не дозволяють транспортувати зібрану ємність безпосередньо в цех або підключати її до існуючої технологічної лінії.

У всіх цих випадках оптимальним рішенням є виготовлення ємностей на території замовника, наші спеціалісти виконають усі роботи безпосередньо на місці встановлення обладнання.

Зварювання кутів у пластиковій ємності

Переваги виготовлення ємностей на території замовника

На головному підприємстві нашої компанії будуть проведені роботи зі створення креслення, розрахунку технологічної схеми збирання, добірки матеріалу виготовлення та розкрою великих елементів ємностей на точному обладнанні.

  • Для транспортування заготовок ємностей не потрібно використовувати дорогий великогабаритний автотранспорт. Місткість будь-якої конфігурації та розміру можна доставити лише за один рейс – досягається значна економія транспортних витрат.
  • Під час виготовлення ємностей замовник може вносити необхідні зміни в процесі виконання робіт. Чи не втрачається час на узгодження, значно прискорюється виготовлення.
  • Після виготовлення ємностей наші фахівці можуть виконувати весь комплекс робіт із підключення ємностей до існуючих виробничих ліній, оперативно виправлять виявлені слабкі місця. Нове обладнання запускається у найкоротший термін, повністю виключаються ризики технологічних помилок замовника.
  • Під час виконання робіт у замовника може виникнути потреба в установці додаткового обладнання. Фахівці нашої компанії мають достатньо знань та практичного досвіду для вирішення поточних питань на місці виготовлення ємностей.

Зв'яжіться зі співробітниками нашої компанії, обговоріть всі попередні умови та робіть замовлення. Ми даємо гарантію, що всі вимоги договору будуть виконані. Сучасне продуктивне обладнання не тільки підвищує якість нашої продукції, а й знижує її вартість – кожен замовник має можливість отримувати значну економію оборотних засобів.

Вироби з поліпропілену