Ролети

код: 24825
Ролета для басейну Del Tixit hover image
Ролета для басейну Del Tixit

Надводна ролета Del Tixit - це автоматичне покриття для стаціонарних басейнів будь-якої форми шириною до 5 м і завдовжки до 15 м. Окрім інноваційного дизайну, ролета також відрізняється передовими тех..

149 530 грн
код: 24849
Ролета для басейну Del Moove'O hover image
Ролета для басейну Del Moove'O

Мобільна надводна ролета Del Moove'O - ідеальний варіант для забезпечення безпеки і чистоти вашого басейну. Це універсальний тип покриття може бути адаптований під басейн будь-якої форми: круглий, ква..

284 790 грн
код: 24846
Ролета для басейну Del Rollfit hover image
Ролета для басейну Del Rollfit

Ролета Del Rollfit - це автоматичне захисне покриття з прихованим, підводним типом монтажу. Призначена для установки під час первинного будівництва басейнів з бетону, пінобетону, монолітної кладки, по..

441 850 грн
код: 22930
Ролета для басейну Del Rollenergy Evolution hover image
Ролета для басейну Del Rollenergy Evolution

Ролета Del Rollenergy Evolution - це автоматичне захисне покриття. Має прихований, підводний, тип монтажу. Призначена для всіх типів басейнів. Основна перевага ролети - можливість її установки на дно ..

292 850 грн
код: 21942
Ролета для басейну Del Contura hover image
Ролета для басейну Del Contura

Надводна ролета Del Contura - відмінний варіант для забезпечення безпеки й чистоти вашого басейну. Це універсальний тип покриття, який може бути адаптований під басейн будь-якої форми: круглий, квадр..

163 245 грн
код: 22126
Ролета для басейну Del Moon hover image
Ролета для басейну Del Moon

Надводна ролета Del Moon - відмінний варіант для забезпечення безпеки та чистоти вашого басейну. Це універсальний тип покриття, яке може бути адаптоване під басейн будь-якої форми: круглий, квадратни..

138 110 грн
код: 22394
Ролета для басейну Del Rollinside hover image
Ролета для басейну Del Rollinside

Ролета Del Rollinside - це автоматичне захисне покриття. Має прихований, підводний, тип монтажу. Призначена для бетонних басейнів і встановлюється під час первинного будівництва або капітального ремон..

368 050 грн
код: 24845
Ролета для басейну Del Rollin hover image
Ролета для басейну Del Rollin

Ролета Del Rollin - це автоматичне захисне покриття має прихований, підводний тип монтажу. Призначено для установки під час первинного будівництва або реконструкції басейну з бетону, пінобетону, монол..

292 850 грн
код: 24847
Ролета для басейну Del Rolleasy 2 hover image
Ролета для басейну Del Rolleasy 2

Надводна ролета Del Rolleasy 2 - оптимальний варіант для забезпечення безпеки й чистоти вашого басейну. Це універсальний тип покриття, яке може бути адаптоване під басейн будь-якої форми: круглий, кв..

138 710 грн
код: 24848
Ролета для басейну Del Rollover hover image
Ролета для басейну Del Rollover

Надводна ролета Del Rollover - відмінний варіант для забезпечення безпеки й чистоти вашого басейну. Це універсальний тип покриття, який може бути адаптований під басейн будь-якої форми: круглий, квад..

309 190 грн
Показано з 1 по 17 із 17 (1 сторінок)