Гарантія та повернення продукції

На яку продукцію розповсюджується гарантія? УВАГА

У зв’язку з дуже широким асортиментом продукції, переглядайте уважно умови гарантії. На різну продукцію діє різний термін гарантії, від 1 місяцю до 7 років.

Гарантія дійсна при умові зберігання заводської упаковки та повної комплектації з якою була відвантажена продукція.


При яких умовах вам може бути відмовлено в гарантії на продукцію?

  • Коли наявні механічні пошкодження на продукції - гарантія не дійсна, але можливий ремонт за оплату згідно з проблемою.
  • Коли продукція вийшла з ладу, по причині порушення правил експлуатування або використання не по призначенню.
  • Коли під час монтажу була порушена схема підключення, яка зазначена в інструкції від виробника.
  • Коли є наявність умисних чи необережних дій які призвели до дефекту або виявлено влучення посторонніх предметів, рідини чи різних комах в обладнання.
  • Коли продукція або упаковка пошкоджена або не відповідає заводським критеріям.
  • Коли виявлені сліди пошкодження в результаті не виконання рекомендованих параметрів мережі або перепадів напруги, температури, вологості, затоплення чи інших подібних зовнішніх факторів.
  • Коли відсутній гарантійний талон або документ, у якому зазначена дата та посвідчує купівлю продукції в інтернет-магазині Impools.


Як здійснити доставку у сервісний центер?

Доставка продукції для гарантійного чи сервісного ремонту і у зворотньому напрямку, здійснюється за допомогою компанії НОВА ПОШТА.

Вартість послуги доставки розраховується згідно тарифів компанії перевізника та здійснюється за рахунок Клієнта. Перед відправкою продукції на гарантійний ремонт чи сервісне обслуговування, обов’язково позгодити з менеджером всі можливі нюанси.


Повернення продукції.

Повернення продукції здійснюється згідно чинного Законодавства України «Про захист прав споживача» на протязі 14 днів з моменту покупки.