Чани

Новинка
код: IMP-1616
IMPOOLS Чан поліпропіленовий круглий D-180 з виносним тепл. з гідро+аеро масажем на 9 форсунок hover image
IMPOOLS Чан поліпропіленовий круглий D-180 з виносним тепл. з гідро+аеро масажем на 9 форсунок

Офуро – японська лазня. У нас це називають більш просто - гарячі чани.Купити бочку офуро або гарячий чан ви можете у компанії Impools.Ми є виробниками чанів а також у нашому інтернет-магазині, www.imp..

114 000 грн
Новинка
код: IMP-0777
IMPOOLS Чан поліпропіленовий круглий D-150 з виносним тепл. з гідро+аеро масажем на 9 форсунок hover image
IMPOOLS Чан поліпропіленовий круглий D-150 з виносним тепл. з гідро+аеро масажем на 9 форсунок

Офуро – японська лазня. У нас це називають більш просто - гарячі чани.Купити бочку офуро або гарячий чан ви можете у компанії Impools.Ми є виробниками чанів а також у нашому інтернет-магазині, www.imp..

102 600 грн
Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Офуро – японська лазня. У нас це називають більш просто - гарячі чани.

Купити бочку офуро або гарячий чан ви можете у компанії Impools.

Ми є виробниками чанів а також у нашому інтернет-магазині, www.impools.com.ua, зібрані найкращі пропозиції по гарячим чанам та офуро.

Офуро поєднує в собі 4 стихії: вогонь (тепло), воду, повітря (пар) та землю (дерево).

Гарячий чан:

 - стимулює роботу серцево-судинної системи та нирок

 - cприяє зняттю болю при ревматизмі

 - є профілактикою простудних захворювань

 - шкіра стає гладкою, чистою та пружною. 

Офуро заспокоює і робить вас стійким до зовнішніх подразнень.  Японська лазня сприяє повному розкриттю пір, виводить солі та токсини, підвищує тонус та покращує колір обличчя.


Кожен етап ОФУРО – це новий ступінь на шляху розуміння мудрості та гармонії, які природа уклала в кожному з нас.

Купання в гарячих чанах – це особливий процес, який своїм корінням сягає в глибину століть.  Він заснований на чергуванні ванн у спеціальних бочках ФУРАКО, де дотримується певної температури.  Гаряча вода з додаванням цілющих відварів на ваш вибір (ромашка, м'ята, меліса, календула, череда, зелений чай) є одним з найкращих способів набуття нових сил та нового здоров'я.  Унікальна процедура має чудодійний омолоджуючий ефект.  Вона позбавить Вас багатьох недуг, допоможе нормалізувати обмін речовин. Та на кінець, це дарує просто неймовірне відчуття легкості та приємне проведення часу.

Компанія Impools, вже традиційно надає гарантію на свою продукцію 7 років (поліпропіленова чаша) та підкреслює, що чаша чану, виконана з якісного поліпропілену, на який, виробник заявляє термін служби до 50 років, при правильному догляді та експлуатації.

Нехай чани та бочки офуро, піднімають ваш настрій, допомагають провести свій час незабутньо, та позитивно впливають на ваше здоров’я. 

Купуйте у нас, та будьте здорові!