Поліпропіленові басейни

Залиште заявку і найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер

Пропонуємо купити басейн з поліпропілену ТМ IMPOOLS для приватного дому, котеджу, заміського ресторану чи СПА

Корпорація IMPools Group пропонує вам повний спектр послуг щодо будівництва басейнів. Починаючи від проєкту подвір’я, басейну, ландшафту, будуванням чи встановленням басейну, СПА, чанів, купелей, закінчуючи оздобленням прибудинкової території, ландшафтного оздоблення та освітлення.

Наша компанія - незалежний виробник басейнів з поліпропілену в Україні ТМ IMPools та інжинірингова компанія, яка будує різні типи басейнів:
 •  Поліпропіленовий басейн залитий в бетон
  Композитні
 •  Поліпропіленовий басейн з мозаїкою
  З мозаїки
 •  Плівковий басейн від виробника
  Плівкові
 •  Басейн з лайнера в Україні
  З лайнера

Також у нас чудова пропозиція щодо композитних та керамо-композитних басейнів, які ми монтуємо на замовлення.

Виготовлення басейнів з поліпропілену в Україні

Ми пропонуємо моделі різного розміру, кольору та форми чаші.

 

Різновиди поліпропіленових басейнів:
Форма кругла, крапля, квасоля, діагональ, прямокутна, овальна.
Розмір висота моделей коливається від 1.2 до 1.5м, довжина - від 5 до 7.5м., ширина - від 2.5 до 3 м. Діаметр круглих чаш становить у діаметрі 2.5-5м.
Колір блакитний, світло-блакитний, синій, морської хвилі, світло-сірий, графіт.

Крім того, у нас можна замовити індивідуальне виготовлення басейну з поліпропілену.

 

Цей процес включає роботи з проєктування, візуалізації, в окремих випадках - 3D модель та будівництво басейну.

Комплексні послуги
Комфортна співпраця
Власна виробнича база
Залучення фахівців

Ціни на пластикові басейни

Компанія Impools пропонує найкращі ціни на пластикові басейни, оскільки:

• Наша компанія - незалежний виробник, ми не працюємо з посередниками.

• Надаємо повний комплекс послуг - так завжди дешевше та зручніше.

Вартість поліпропіленових басейнів коливається від 55 000 до 120 000 грн. Вона залежить від багатьох факторів, що впливають на ціноутворення: матеріал моделі, розмір, форма, особливості монтажу, додаткове обладнання тощо.

Територія діяльності

Ми виконуємо замовлення по всіх містах та всій території України, окрім тимчасово окупованої. Серед бажаючих купити пластикові басейни є великі оздоровчі, розважальні, відпочинкові комплекси, ресторани та готелі, а також приватні особи.

Допоможемо зробити ваше подвір’я зоною комфорту та відпочинку.

Які переваги мають пластмасові басейни?

Ось декілька основних переваг:

» Ціни на пластмасові басейни по кишені практично кожному, що дозволяє з легкістю зробити мрію про власний басейн реальністю.

» Такі басейни відрізняє швидкість і простота монтажу, що й обумовлює їх популярність, яка стрімко зростає на вітчизняному ринку.

» Особливості матеріалу роблять чаші басейну міцними, екологічними, стійкими до дії високих температур та ультрафіолетового випромінювання.

» Пластмасові басейни не вимагають додаткового оздоблення, це знову ж таки істотно знижує витрати на їх встановлення, порівняно з іншими видами басейнів.

» Поліпропілен має чудові характеристики теплоізоляції не вимагають використання додаткових матеріалів, навіть за умови встановлення його на вулиці. Ще більше підвищити теплоізоляційні властивості басейну може встановлення павільйону.

» Басейнам з поліпропілену не страшні ні літня спека, ні зимові морози, тому що цей матеріал відрізняється хорошим гідро- та теплоізоляційними властивостями.

» За міцністю та надійністю вони не поступаються бетонним та композитним моделям, витримуючи величезні навантаження та маючи дуже тривалий термін експлуатації, який за статистикою становить не менше двадцяти років, тому купити пластикові басейни бажає більшість людей.

Недоліки поліпропіленових басейнів:

На перший погляд, висока вартість, але якщо ознайомитись з якістю матеріалу, особливостями виготовлення, експлуатаційними характеристиками, вона виявиться помірною.

Ризик механічних пошкоджень. Так, він є, але за умови правильного монтажу та експлуатації - повністю зведений до нуля.

 

Наша компанія надає гарантію на цілісність чаші 7-років, а виробник матеріалів заявляє термін служби поліпропілену до 50 років.

 

Басейни з поліпропілену в Україні ТМ IMPOOLS ідеально підійдуть тим, хто віддає перевагу нестандартним варіантам форми і кольору чаші. Адже цей матеріал дозволяє створювати ексклюзивні проєкти і є цінною знахідкою з точки зору ландшафтного дизайну.

Етапи встановлення басейну з поліпропілену:

1. Створення котловану - його копають за розміром і формою басейну, збільшуючи глибину на 0,7м, а ширину - на 1м.

2. На днище котловану засипають пісок, гравій чи щебінь, встановлюють опору з арматури.

3. На арматуру заливають бетонну опалубку, шліфують її.

4. Чашу басейну встановлюють на бетонну основу, монтують внутрішню фурнітуру басейну.

5. Перед засипкою боків котловану встановлюють в середині чаши басейну каркас з арматури.

6. Для збереження форми встановлюють також дерев'яні розпорки.

7. Вільне місце між чашею басейну на стінами котловану заливають бетоном.

8. Пуско-наладжувальні роботи.

Процес підготовки котловану та встановлення басейну займає декілька днів. Для набуття бетоном достатньої міцності потрібно близько 28 діб, тільки після цього часу можна заливати у басейн воду.

 

Як замовити поліпропіленові басейни IMPOOLS?

В нашому інтернет-магазині можна купити поліпропіленовий басейн за декілька простих кроків:

Консультація менеджера
Перша консультація відбувається в телефонному режимі, де менеджер допомагає кліенту обрати тип басейну, матеріал чаші, ознайомитись з її технічними даними, ознайомитись з можливим технічним обладнанням. У відповідності до побажань кліента може підготувати детальний прорахунок басейну.
10-15 хв
Виїзд менеджера на об’єкт
При необхідності менеджер робить виїзд на обєкт для більш детальних замірів, консультації, огляду території, та погодження всіх технічних та юридичних деталей. Погодження кінцевої специфікації та попереднє визначення періоду будівництва басейну.
1-3 дні
Проектування та візуалізація
На цьому етапі ми робимо візуалізацію майбутнього басейну згідно з побажаннями замовника. Узгоджуємо з ним всі деталі , щоб він упевнився в тому що отримає саме такий результат, який бажає. Після погодження візуалізації розробляєм будівельний проект, де вказуєм та погоджуєм які етапи будівництва виконує замовник, а які компанія IMPools.
1-3 дні
Підписання договору
В залежності від вибраного типу співпраці та оплати, відбувається зустріч з кліентом для отримання авансового платежу та підписання договору.
1-3 дні
Виїзд монтажних бригад
Кожний тип басейну має свої етапи виробництва та будівництва. Це може бути будівельно підготовчі роботи, монтаж чи лиття чаші, роботи з оздоблення. В залежності від обраних умов залежить і час роботи.
14-90 днів
Виготовлення басейну
Час виготовлення чаші залежить від вибраного типу басейну. Виробництво поліпропіленового басейну це 7-15 днів, керамо-композитного до 60 днів, виготовлення бетонної чаші до 90 днів.
7-90 днів
Доставка бесейну
Якщо вибраний вами басейн передбачає доставку чаші на місце установки, то це здійснюється автотранспортом нашої компанії за заздалегідь домовленій вартості та часові доставки.
1-10 днів
Введення в експлуатацію
Фінальна стадія, яка є не менш відповідальною за інші, де відбувається пусконалагодження всіх вузлів та обладнання басейну, залив води, первинна обробка хімією, навчання необхідним навикам по обслуговуванню басейна замовником. Підписується акт виконаних робіт. Даруємо кліенту приємний презент та бажаємо гарного відпочинку.
1-3 дні.

Замовляйте якісні, доступні, сучасні поліпропіленові басейни ТМ IMPOOLS - так ви створите ідеальні умови для літнього відпочинку своєї родини та гостей!

 

Ми пропонуємо купити басейни з поліпропілену в Україні з доставкою практично в будь-яке місто - Київ, Одеса, Львів, Миколаїв, Харків, Дніпро.

 

У нашому інтернет-магазині www.impools.com.ua ви можете вибрати для себе різне обладнання для басейнів, хімію та аксесуари для басейнів, накриття для басейнів, та дуже багато всього іншого для сауни, фонтанів, оздоблення, та освітлення ландшафту та прилеглої території. Звертайтесь, наші фахівці обов'язково зв'яжуться з вами, та порекомендують найкращий для вас варіант!

Відгуки
Оксана Вікторівна
16.07.2024

Замовили такий басейн, приємно здивовані і навіть вражені роботою компанії. Перше що нам сподобалось, це пунктуальність. Робоча бригада була чітко в той день, який погодили два місяці до монтажу. Якісний матеріал, приїхали з усіма заготовленими деталями, таку чашу зробили за 4 дні, ще два дні на монтаж обладнання. Все сподобалось, задоволені, вже приносить прибуток.

Регіональний менеджер

Закарпатська обл.
Львівська обл.
Івано-Франківська обл.
Чернівецька обл.
Тернопільська обл.

Регіональний менеджер

Волинська обл.
Рівненська обл.
Хмельницька обл.
Житомирська обл.
Вінницька обл.
Київська обл.
Черкаська обл.
Чернігівська обл.

Регіональний менеджер

Сумська обл.
Полтавська обл.
Дніпропетровська обл.
Кіровоградська обл.
Харківська обл.
Запоріжська обл.
Херсонська обл.
Миколаївська обл.
Одеська обл.