Павільйони

код: BASIC
Павільйон BASIC ("Основний") Павільйон BASIC ("Основний")
Павільйон BASIC ("Основний")

Найбільш популярним і економічно привабливим є павільйон типу Basic - основний. Простий і елегантний зовнішній вигляд, з можливістю бокового входу!Основні частини павільйона:- сегменти з посилених алю..

76 000 грн / шт
код: ATYP.BASIC
Павільйон ATYP. BASIC ("Особливий") Павільйон ATYP. BASIC ("Особливий")
Павільйон ATYP. BASIC ("Особливий")

Стандартний павільйон зі збільшенням найбільшого сегмента. Ідеальний за ціною варіант із вигодами низького та високого павільйонів.Основні частини павільйона:- сегменти з посилених алюмінієвих профілі..

86 000 грн / шт
код: CHEMPION
Павільйон CHEMPION ("Чемпіон") Павільйон CHEMPION ("Чемпіон")
Павільйон CHEMPION ("Чемпіон")

Дуговий павільйон з косою стіною - найбільш популярний і найбажаніша модель для покупців, які хочуть використовувати простір навколо басейна.Основні частини павільйона:- сегменти з посилених алюмінієв..

81 000 грн / шт
код: TROPIK
Павільйон TROPIK ("Тропік") Павільйон TROPIK ("Тропік")
Павільйон TROPIK ("Тропік")

Дуговий павільйон з косими стінками. Найнижчий павільйон на басейн, який ми пропонуємо. Елегантне вирішення для вимогливого замовника.Основні частини павільйона:- сегменти з посилених алюмінієвих проф..

92 000 грн / шт
код: MYSTIC
Павільйон MYSTIC ("Магія") Павільйон MYSTIC ("Магія")
Павільйон MYSTIC ("Магія")

Ламаний павільйон, який закріплений до стіни. Варіант для вимогливого покупця. Цей павільйон також можна використовувати як зимовий сад. Виробляєм як пересувний так і закріплений до стіни.Основні част..

96 000 грн / шт
код: CHARM
Павільйон CHARM ("ШАРМ") Павільйон CHARM ("ШАРМ")
Павільйон CHARM ("ШАРМ")

Дуговий павільйон призначений для закріплення на стіні. Ціною привабливішийпавільйон Mystik.Основні частини павільйона:- сегменти з посилених алюмінієвих профілів 50x50, які зовні покриті елоксом («el..

95 000 грн / шт
код: FANTASY
Павільйон FANTASY ("Фантазія") Павільйон FANTASY ("Фантазія")
Павільйон FANTASY ("Фантазія")

аманий павільйон. Варіант для вимогливих покупців, які хочуть використовувати простір навколо басейна.Основні частини павільйона:- сегменти з посилених алюмінієвих профілів 70х50, 90x50, які зовні пок..

104 000 грн / шт
код: MOON
Павільйон MOON ("Місяць") Павільйон MOON ("Місяць")
Павільйон MOON ("Місяць")

Круглий павільйон, який призначений для СПА та круглих басейнів!Основні частини павільйона:- розділена конструкція з посилених алюмінієвих профілів 30х50, які зовні покриті елоксом («elox» – електро -..

56 000 грн / шт