Дренажні системи

Шукаєте де купити дренажну систему(колодязь) для дощової чи очищеної каналізаційної води?

Дренажний колодязь каналізаційний - важливий елемент системи водовідведення, сучасна інженерна споруда, призначена для закритого дренажу, для спостереження за роботою автономної каналізації. Може застосовуватись в якості водозбірника для дощової чи очищенної каналізаційної води, яка буде використовуватися надалі для господарських потреб.

По своїй конструкції колодязь представляє собою ємність із пластику чи гофрованої труби. В нашому магазині ви зможете дренажний колодязь купити найбільш сучасного вигляду - з міцного поліетилену, з ребрами жорсткості для протидії фізичному навантаженню з боку грунту та маси накопиченої води.

 

Різновиди побутових дренажних систем, колодязів

 

Пластикові дренажні колодці

Призначені для накопичення побутово-господарських стоків. Завдяки їм можна контролювати коректність роботи автономної каналізації, організувати зручне переміщення накопиченої рідини. На дні такого колодязю є лоток-кінета з функцією розподілення води. Такі колодці часто встановлюють в системах побутово-господарських каналізації або зливної системи.

 

Тож такий водозбірник для дому буде корисний в тому разі, якщо на ділянці є дощова дренажна система, автономна каналізація. Він обладнаний одним або двома гідравлічними насосами, системою гідравліки, тому всі необхідні маніпуляції можна зробити з поверхні, відкрутивши люк колодязю.

 

Пластикові каналізійні колодці

По суті, дренажні і каналізаційні колодязі не мають суттєвої різниці. Але каналізаційні моделі використовують ще для контролю роботи самої каналізаційної системи. За допомогою даного пристрою також можна обслуговувати цю систему. Його ще можна використовувати як водозбірник для дощової води або очищенної із септику чи басейну для вторинного використання.

 

Асортимент дренажних колодязів пластикових

Ми пропонуємо вам водозбірник купити від відомого виробника PERFECTOR, нашого надійного партнера, з яким ми співпрацюємо вже багато років. Дана продукція надійна, довговічна і доступна, якщо порівняти якість імпортних пропозицій на ринку. Моделі в нашому каталозі відрізняється, передусім, ємністю і наявністю додаткового обладнання. Так, водозбірник для каналізації може бути обладнаний одним, двома насосами або йти зовсім без них. Також важливий параметр - ємність, адже від неї залежить об'єм накопиченої води, яка може зберігатися в установці.

 

Замовляйте сучасні дренажні системи в нашому магазині - користуйтесь надійною продукцією тривалої експлуатації.

 

Ціна на дренажну систему (колодязь)

Різниця у вартості колодязів залежить від ємності та додаткового обладнання. Наприклад, є моделі, які не обладнані насосом. Вони зручні в тому разі, якщо власник має свій насос або система каналізації не потребує його. Модель з одним насосом - оптимальне рішення для невеликого будинку, модель з двома насосами - для потужної системи каналізації великого котеджу, басейну чи готелю.

 

Доставка

Умови транспортування по території України різні. При замовленні інших габаритних товарів з нашого каталогу можлива доставка в населені пункти на заході безкоштовно. Також можливий самовивіз. Для клієнтів з інших регіонів гарантовано підберемо найбільш вигідні умови доставки.

 

Комплексна система каналізації з дренажним колодязем - найбільш ефективний, екологічний, доступний спосіб відведення стічних вод.

 

Переваги дренажних колодязів IMPOOLS:

 • Стійкість до негативного впливу сирого грунту та вологи
 • Можливість встановлення на будь-якому типі грунту незалежно від рівня розташування поверхневих вод
 • Вібростійкість та механічна міцність
 • Наявність надійних ребер жорсткості
 • Неуразливість до температурних коливань
 • Надійна герметичність будь-яких вузлів та люку, завдяки чому на поверхні відсутній неприємний запах
 • Висока морозостійкість, відсутність хімічних реакцій матеріалу з елементами в грунті
 • Екологічна безпечність для грунту та здоров'я людини
 • Матеріал не потрібно фарбувати додатково перед монтажем
 • Легке очищення завдяки широкому люку
 • Невисока маса виробу у порівнянні із сталевими моделями
 • Відносно низька вартість, адже пропілен більш доступний, ніж метал, хоча за технічними властивостями в даному випадку не поступається йому.

 

Гарантія

Розповсюджується на заводський брак, саму конструкцію. Як правило, випадки необхідності застосування гарантії дуже рідкі, адже перед реалізацією ми перевіряємо якість кожного виробу, а компанія-виробник гарантує його тривалу експлуатацію, міцність та функціональність.

 

Етапи встановлення колодязів пластикових для каналізації:

 1. Розмітка ділянки
 2. Підготовка котловану
 3. Створення бетонної опалубки для надійної фіксації
 4. Встановлення колодязю
 5. Введення в експлуатацію.

Важливо відмітити, що процес монтажу не потребує застосування якоїсь особливої технології чи техніки. Колодязь можна встановлювати при будь-яких погодних умовах, він компактний, легкий. Тож і демонтаж, в разі необхідності, не викличе особливих складнощів.

 

Особливості замовлення дренажних колодців в IMPOOLS:

 1. Оформлення заявки на сайті
 2. Уточнювальна консультація з менеджером магазину по телефону
 3. Підтвердження правильності даних для отримання
 4. Доставка товару зручним для клієнта способом.

 

Зробіть замовлення на дренажний колодязь в IMPOOLS - вам сподобається обслуговування, вартість і якість виробу!

 

На сайті нашої компанії www.impools.ua ви знайдете сучасні функціональні дренажні колодязі, термін безперервної коректної експлуатації котрих становить не менше 50 років. Також в одному нашому магазині ви зможете придбати автономну каналізацію під ключ: септик, систему фільтрації води, нафтоуловлювачі, жировловлювачі, технічні приміщення та інше обладнання. Також є чудовий вибір басейнів та устаткування до них.

Відгуки
Микола Гасинець
31.08.2022

Чудовий виріб і конструкція. Рекомендую! Якщо порахувати всі за і проти, то це набагато вигідніше всіх інших варіантів.

Регіональний менеджер

Закарпатська обл.
Львівська обл.
Івано-Франківська обл.
Чернівецька обл.
Тернопільська обл.

Регіональний менеджер

Волинська обл.
Рівненська обл.
Хмельницька обл.
Житомирська обл.
Вінницька обл.
Київська обл.
Черкаська обл.
Чернігівська обл.

Регіональний менеджер

Сумська обл.
Полтавська обл.
Дніпропетровська обл.
Кіровоградська обл.
Харківська обл.
Запоріжська обл.
Херсонська обл.
Миколаївська обл.
Одеська обл.