Рішення з поліпропілену для покращення життя

+38(098)-544-50-50
+38(067)-382-83-54

Вироби з поліпропілену

Поліпропілен - синтетичний термо-пластичний полімер, що отримується полімеризацією пропілену. На відміну від поліетилену, поліпропілен менш щільний (щільність 0,90 г / см2, що є одним з найменших значень для всіх пластмас), більш твердий (стійкий до стирання), більш термостійкий (починає розм'якшуватися при 140°C, температура плавлення 175 ° C), майже не піддається корозійного розтріскування. Має високу чутливість до світла і кисню (чутливість знижується при введенні стабілізаторів). У порівнянні з іншими матеріалами полімери мають ряд переваг. Так, вони легше металів, мають достатню міцність, стійкі до агресивних середовищ, не піддаються корозії. Максимальна температура експлуатації поліпропілену 120-140°C.

   Поліпропілен - це екологічно чистий, твердий і міцний пластик товщиною від 5 до 15 мм, що випускається в Західній Європі спеціально для виробництва басейнів. Зварена на імпортному обладнанні з листів поліпропілену, чаша повністю герметична і не вимагає ні виконання будь-яких гідроізоляційних робіт, ні застосування будь-яких гідроізоляційних матеріалів. Поліпропіленова чаша не вимагає ніякої додаткової обробки.

  Таким чином, поліпропілен - це оздоблювальний, гідроізоляційний, тепло ізоляційний і конструкційний матеріал одночасно. Поліпропілен стійкий також до впливу кислот, лугів та інших хімічних інгредієнтів. Технологія різання і зварювання поліпропілену дозволяє виготовити басейни практично будь-яких форм відповідно до побажань замовника. Це можуть бути невеликі басейни або купелі, що розташовуються в цокольному поверсі котеджу, і використовуються як для купання, так і для охолодження після сауни, а також відкриті басейни середнього розміру, розташовані в саду і органічно вписані в архітектурне планування Вашої ділянки. За допомогою поліпропілену будь-яка фантазія архітектора і дизайнера може втілитися в реальний басейн химерної і оригінальної форми.

Забарвлення матеріалу об'ємне. Стійкість забарвлення не менше 20 років. На колір не впливають ні температура (як висока, так і низька), ні ультрафіолетові промені. Міцність поліпропілену і його стійкість до сезонних змін температури, характерним для українського клімату, гарантують довготривалу експлуатацію басейну, встановленого на відкритому повітрі. Басейн легко миється, його поверхня стійка до фарбувальних речовин, при змочуванні водою не стає слизькою. Департаментом Державної Санітарно-епідеміологічного Нагляду поліпропілен рекомендований для виготовлення дитячих басейнів.