Система знезараження Sugar Valley Aquascenic HD2 (110 м3), Гідроліз + Іонізація Cu/Ag

Завантажте додаткові матеріали:

, Додатково: , Комплектація: , Виробник: Sugar Valley, Країна виробник: Іспанія, Гарантія: 12 місяців, Вага, кг: 10, Ступінь захисту: IP54, Рекомендований об’єм басейну, м³: До 110, Гарантія на витратні матеріали: Термін служби ячейки: 8000 годин

Вага, кг 10
Виробник Sugar Valley
Гарантія 12 місяців
Гарантія на витратні матеріали Термін служби ячейки: 8000 годин
Додатково
Завантажте додаткові матеріали
Комплектація
Країна виробник Іспанія
Рекомендований об’єм басейну, м³ До 110
Ступінь захисту IP54
Написати відгук
Доставка перевізником

Доставку продукції в межах Україна здійснюється в основному компанією НОВА ПОШТА. Умови оплати та час доставки залежить від вибраної вами продукції та місцем доставки. При бажанні змінити перевізника на бажаного вам, потрібно обов’язково вказувати в замовленні та позгоджувати з менеджером. Це може зайняти часу на день більше ніж доставка НОВОЮ ПОШТОЮ.

Доставка нашим автотранспортом за адресою

Доставка нашим автотранспортом можлива, при замовленні великогабаритних товарів, при попередньому погодженні регіону, вільного авто та суми за доставку. В окремих випадках та певні товари, ми доставляємо безкоштовно, безпосередньо до вашого будинку.

Самовивіз власним автотранспортом

Даний вид доставки доступний, при умові, що бажана вами продукція є на складі чи нашому магазині, який ближче всього знаходиться до вас. Якщо ви обрали саме цей варіант, потрібно перш за все позгодити з менеджером компанії всі деталі, день та попередньо час вашого приїзду.

Самовивіз доступний згідно наступних адрес:
  • Закарпатська область, с. Золотарево, вул. Економічна ,1
  • Закарпатська область, м. Тячів, вул. Армійська 125
  • Закарпатська область, м. Мукачево, вул. Томаша Масарика 11д
  • Код товару: 20449
  • Виробник:Sugar Valley
  • Модель: 20449
  • Наявність: Є в наявності

показати всі характеристики

  • 121 619 грн

заповніть номер телефону і наші менеджери звяжуться з вами для уточнення деталей замовлення

Безхлорна система стерилізації та знезараження води Sugar Valley Aquascenic HD1. Обладнання відмінно зарекомендувало себе по всьому світу і застосовується для обслуговування невеликих приватних басейнів, об'ємом до 75 м³. В основу роботи системи закладені процеси генерування гідроксильного радикалу (ОН), атомарного кисню (О), озону (О3) і перекису водню (Н2О2), безпосередньо з самої води басейну, одночасно з іонізацією води сріблом і міддю. Sugar Valley Aquascenic дозволяє знизити потребу в хімічній обробці води до 90% і стерилізувати басейн протягом усього сезону. Контрольна панель дозволяє управляти температурою, обладнанням нагріву, освітленням і системою фільтрації. Допоміжні реле (4 шт.) дають можливість під'єднати додаткове обладнання до станції контролю. Також пристрій дозволяє регулювати рівень pH, ORP і вільного хлору води. При використанні з солоною або морською водою, система працює як хлоратор. Для басейнів: до 110 м³Діаметр з'єднання: 63 ммСпоживана потужність: 120 ВтГідроліз: 30А