Рішення з поліпропілену для покращення життя

+38(098)-544-50-50
+38(067)-382-83-54

Біо-очистки

Детальніше - на нашому спеціалізованому сайті про автономні каналізації (станції повної біологічної очистки, септики): perfector.com.ua

Автономна каналізація - системи біологічної очистки води

Автономна каналізація

Каналізація - це одна з основних комунальних систем, без яких не зможе обійтися жодна будівля. Будь-то житловий будинок, багатоповерховий будинок або окремий магазин - скрізь потрібно провести каналізацію. При неможливості підключення до міської системи, виникає питання вибору альтернативи. Наша компанія пропонує вам скористатися чудовою можливістю, і вибрати для себе найбільш підходящий варіант. На нашому сайті ви зможете купити локальні споруди для очищення, а також біофільтри, септики і багато іншого. Вибирайте свій комфорт прямо зараз.

Методи очищення стічних вод бувають декількох видів, що включають:

  • Механічні - відбувається фільтрація або відстоювання вод з стоків. Цей спосіб підходить для того, щоб відокремити великі частки відходів. Ефективність установки фільтрів і відстійників становить близько шістдесяти-сімдесяти відсотків. Цього достатньо, щоб використовувати отриману воду повторно для побутових потреб - поливу або миття території, автомобіля і так далі. Механічна система очищення найдешевша і проста у використанні.
  • Біологічні - спорудження даного виду мають в собі принцип природного самоочищення. Сучасні технології дозволили створити кілька типів очисних споруд стоків. Наприклад, існують ефективні біофільтри - аераційні поля або біофільтра колодязі. Крім цього є цілі біологічні ставки і аеротенки. У будь-якому випадку дані системи включають в себе очищення вод за допомогою спеціальних бактерій, здатних повністю позбавити стоки від органічних і не органічних речовин і з'єднань.

Перевагами установки системи очищення стічних вод для дому та дачі є:

  • Довговічність і надійність - хороша система має практично такий же термін експлуатації, як і житлову будову.
  • Проста і зрозуміла експлуатація - якісні системи від нашої компанії вимагають мінімального і рідкісного обслуговування.
  • Високий ступінь очищення - сучасні локальні каналізації дозволяють використовувати очищену воду другий, а то й втретє.
  • Підвищені показники продуктивності - ми зможемо підібрати систему, яка зможе впоратися з вашими потребами.
  • Залежно від характеру забруднення стічних вод наші фахівці зможуть допомогти вам підібрати оптимальний варіант автономної каналізаційної системи.

Станції глибокої біологічної очистки Perfector

Оптимальним вирішенням проблеми автономної каналізації на сьогоднішній день є покупка системи біологічної очистки стічних вод. Сьогодні за відсутності центральної каналізації можна забезпечити собі комфорт і зручність за допомогою сучасної станції глибокої біологічної очистки. За допомогою даної системи відбувається якісне очищення стічних вод, що дозволяє надовго забути про проблеми з каналізацією. Наша компанія пропонує кращі варіанти систем від виробників.


Принцип дії станції базується на наявності і постійному розмноженні спеціальних аеробних бактерій, що сприяють швидкому та ефективному окисленню всіх органічних і інших речовин в стічних водах. Завдяки дії кисню бактерії розмножуються і створюють корисний мул - основний елемент очищення. По суті, станція глибокого очищення стічних вод, завдяки активній аерації, є справжнім біологічним реактором - він мінералізує відходи і переводить їх в абсолютно безпечні повністю розчинні сполуки. При цьому при підключенні локальної очисної споруди повністю відсутні неприємні запахи і шкідливі гази, а переробка відбувається в кілька разів швидше, ніж в септиках. Високі показники продуктивності сучасного і якісного біофільтра від нашої компанії у багато разів перевищують ефективність септиків, а очищення вхідних стоків досягає не менше дев'яноста восьми відсотків! Автономні споруди очищення прекрасно підходять для пристрою приватної каналізації в будинках, котеджах і на дачі. З даними сучасними пристроями зникає проблема утилізації відходів органічного походження. При цьому очищення автономної каналізації слід проводити не менше двох-чотирьох разів на рік - цей показник залежить від частоти експлуатації системи і її якості.

Автономна каналізація в приватних будинках і на дачах

Кожен власник приватного будинку або дачі розуміє, що каналізація є найважливішою частиною інженерного забезпечення будь-якого житлового будинку. Наша компанія пропонує вам вибрати з великого асортименту якісних і вигідних за ціною локальних очисних споруд. Системи здатні забезпечити постійне очищення середовища життєдіяльності, так як більшість має замкнутий цикл роботи. Також ми пропонуємо розглянути більш прості виходи вирішення проблеми з каналізацією. У нас ви зможете придбати септичний очисну споруду - за допомогою грунтової доочищення або додавання спеціальних біологічних ферментних препаратів можна не турбуватися про пристрій своєї каналізації багато років.

Наші фахівці допоможуть підказати, яка очисна споруда впораться з індивідуально поставленим завданням, так як вибір системи буде прямо залежати від кількості стічних вод. Приходьте, і вибирайте свій комфорт і зручність в нашій компанії. Гарантія якості, висококласне обслуговування і постійна підтримка своїх клієнтів вам забезпечена.

В наш час, коли питання про екології стоїть на першому місці, очищення побутових стоків (автономна каналізація) набирає обертів. З кожним днем ??їй цікавляться все більше і більше. Приватний сектор дуже швидко розвивається, розбудовується. І утилізація стічних вод від будинків, що будуються створює проблему, яку потрібно відразу вирішувати. Якщо воду належним чином не очищати, то побутові стоки коли-небудь потраплять в питну воду, що дуже небезпечно для здоров'я людей і екології. На сьогоднішній день найефективнішим методом очищення є біологічна очистка. Вона передбачає розвиток органічною складовою стічних вод мікроорганізмами (бактеріями і найпростішими). Метод біологічного очищення заснований на здатності деяких видів мікроорганізмів в певних умовах використовувати забруднюючі речовини в якості свого харчування. Безліч мікроорганізмів, складових активний мул біологічного очисної споруди, перебуваючи в стічної рідини, поглинає забруднюючі речовини всередину клітини, де вони під впливом ферментів піддаються біохімічним перетворенням.

Технологія є екологічно чистим, безпечним і ефективним способом усунення шкідливих речовин, що містяться в нечистотах. Установки біологічного очищення побутових стоків Perfector використовуються для утилізації побутових стічних вод з окремих джерел забруднення (автономна каналізація приватного будинку, пансіонатів, готелів, будинків відпочинку, кафе, ресторанів, шкіл, садків та інших об'єктів). Установки Perfector можна використовувати для заміни застарілих септиків, які недешево коштують, ціна ж автономної каналізації, окупиться за 24 місяці експлуатації. Установки біологічного очищення побутових стоків Perfector відповідають вимогам сучасного життя - дозволяють очищати стічні води від ванних кімнат, туалетів, кухонь, пральних машин або посудомийних машин. Наші установки Perfector дозволяють істотно знизити витрати на каналізацію.