Рішення з поліпропілену для покращення життя

+38(098)-544-50-50
+38(067)-382-83-54

Про нас

Клієнтам «Impools» – вигідні пропозиції:

01

Комплексні послуги.

Від дзвінка нашому менеджеру до готового басейну, спа, біо-очисної споруди чи інших виробів.
Ми займаємось проектуванням басейнів, їх інтеграцією в ландшафтний дизайн, облаштуванням основи під басейн, монтажем чаші з поліпропілену, сервісним обслуговуванням.

02

Комфортна співпраця.

Для зручності клієнтів на території всієї України ми відкриваємо свої представництва.
Після звернення до нас по телефону, з допомогою електронного листа чи форми зворотного зв’язку на сайті, спеціалісти найближчого представництва розпочнуть з вами діалог.

03

Власна виробнича база.

Компаніє має власне виробництво у Закарпатті.
Ми беремося виконувати індивідуальні замовлення, виготовляємо та розробляємо проекти різних виробів, ємностей, очисних споруд, павільонів самої різноманітної конфігурації з дотриманням високого рівня якості. Також наші монтажні бригади виїжджають у будь-який куточок України.

04

Залучення фахівців.

Наша команда – це команда професіоналів.
Інженери, архітектори, будівельники, дизайнери, та інші. Спеціалісти компанії накопичили вагомий досвід спорудження басейнів. Більшість фахівців співпрацювали з відомими компаніями Європи і України.

05

Гарантія якості.

Вироби компанії служать довго та надійно.
Використання матеріалів відомих американських та європейських виробників, суворе дотримання технологій та фаховий досвід дає змогу нам брати на себе гарантійні зобов’язання. А на саму сировину європейські виробники дають гарантію 50 років.

Про нас

Impools

Компанія «Impools» почала своє існування у 2015 році. Вона була створена з ініціативи команди фахівців, котрі вирішили запропонувати українському споживачеві інноваційне рішення – виготовлення басейнів із поліпропілену за новими технологіями. На новітньому європейському обладнанні ми можемо виготовляти ексклюзивні басейни, яких ще в Україні не було. Технічні і експлуатаційні параметри цього матеріалу дозволяють йому успішно конкурувати із залізобетоном, а экологічність та ціна роблять ще більш привабливим.


Спорудження басейну чи виготовлення резервуару з поліпропілену – це індивідуальний проект, для реалізації якого наші фахівці шукають актуальні рішення. Клієнтам пропонується ряд додаткових сервісів. Басейни ми оснащуємо необхідним обладнанням: насосами, фільтрами, системами освітлення та обігріву. При потребі споруджується спеціальний павільон.


Зробіть басейн улюбленим місцем сімейного відпочинку і прийому гостей! Крім бажаної прохолоди в спекотні літні дні басейн може подарувати набагато більше приємних емоцій. Для дітлахів цікавинкою неодмінно стануть водні атракціони, для дорослих – «водопади», «гейзери», система протитечії.


З’ясуйте просто зараз, що ми запропонуємо вам!